i-TVM - Internetowa Telewizja Miejska
20-05-2019

O nas

Internetowa Telewizja Miejska to nowoczesna, a zarazem ceniąca tradycje mieszkańców Grudziądza telewizja skupiająca uwagę na przekazywaniu lokalnych informacji.

Swoją działalność rozpoczęła na początku 2013 roku. Telewizja od swoich pierwszych dni stała się platformą informacyjną, za pośrednictwem której mieszkańcy naszego miasta mogą dowiedzieć się o najważniejszych wydarzeniach z życia Grudziądza i najbliższych okolic. Z biegiem lat częstotliwość nadawania zwiększała się, a rozwój stacji przełożył się na rosnącą oglądalność. 

Przez wszystkie lata działalności sukcesywnie zmieniana ramówka pozwoliła na wykrystalizowanie jej obecnego kształtu.

Na stronie i –TVM codziennie emitowane są materiały o różnej tematyce oraz w wybrane dni premierowe programy od publicystyki, edukacji, rozrywki, po filar ramówki, jakim od początku działalności były i są wiadomości newsowe. 

W 2015 roku wprowadzona została usługa transmisji wydarzeń na żywo. Od tamtego czasu na bieżąco relacjonujemy m.in. spotkania siatkarzy KS Stal Grudziądz, którzy z powodzeniem rywalizują na drugoligowych parkietach. 

Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju patronaty medialne. Chętnie wspieramy akcje charytatywne oraz pomysły i pasje mieszkańców Grudziądza. 

W obiektywie telewizyjnych kamer udało się uwiecznić m.in. relacje z koncertów, wystaw, spotkań autorskich,  sesje rady miasta,  czy też wydarzenia sportowe. 


Jesteśmy również dostępni na facebooku:

https://www.facebook.com/itvmgrudziadz/

 

Posiadamy także kanał na YT

https://www.youtube.com/user/itvmgrudziadz